O nás
Připraveno na GDPR

Vše začalo v roce 2004, kdy Michal, majitel a tvůrce Chytré organizace, rozjel podnikání v IT a to dodávkami hardwaru, softwaru, správou počítačových sítí ve státních i nestátních organizacích a programováním webových aplikací. Časem rozšířil podnikání o oblast grafického designu, výrobu a vývoj webových stránek, e-shopů a o reklamní služby.

Práce přibývala a v malé kanceláři nově pracoval Jakub, který dnes zastává pozici hlavního grafika. Když se potká talent s umem, musí to dopadnout úspěchem. S drtivým nárustem zakázek přiložili ruku k dílu další kolegové. To už se celý tým nevešel do staré kanceláře, proto se firma přestěhovala do velkorysejších prostor. Útočiště jsme našli v nově zrekonstruovaném domě z roku 1859 v Hlučíně, v Moravskoslezském kraji.

Unikátní weby se staly hlavní obživou a reference velkých firem začaly zářit nad Core Trade s.r.o.

Knauf Insulation s.r.o., Schindler spol. s r.o., město Nový Jičín, Charita Opava, Octenisept, Schülke a řada dalších firem do nás vložila důvěru a my jsme vděční za dlouhodobou spolupráci, která je pro nás projevem uznání.

 

Vznik Chytré organizace

V druhé polovině roku 2017 nás oslovila jedna sociální organizace s požadavkem na aplikaci, která bude řešit směrnice a jiné dokumenty, které je potřeba distribuovat směrem k zaměstnancům. První semínko pro úspěšný růst aplikace Chytrá organizace bylo zasazeno.

Aplikace získala Zaměstnaneckou část. Krátká, ale velmi produktivní cesta dovedla Chytrou organizaci do řady organizací, kde je využívaná.

 

Naše vize

Jeden komplexní systém, který zajistí celkové softwarové fungování vaší organizace tak, aby jste v něm našli vše, co při práci potřebujete. Klademe důraz na uživatelskou jednoduchost a celkové pohodlí při používání aplikace.

Máme rádi výzvy a umíme pružně reagovat na nejrůznější přání našich zákazníků. 

 

 

"Děkujeme všem, kteří s námi spolupracují, dlouhodobě v nás vkládají důvěru, jsme rádi, že v tom jedeme společně. Zároveň se těšíme na Vás, kteří se teprve stanete našimi obchodními partnery."

Tým Chytré organizace