Kariéra
Připraveno na GDPR

REPREZENTANT / ŠKOLITEL

Core Trade s. r. o. hledá do svého pohodového týmu nového kolegu/kolegyni pro oblast Čech. Jsme IT firma, která vytvořila aplikaci Chytrá organizace. Ta představuje komplexní informační systém pro vedení sociálních organizací.

Náplň práce:

  • První tři měsíce - spolupráce se zkušeným školitelem, se kterým budete vyrážet do terénu
  • Cestování v rámci přidělených krajů na území Čech
  • Znalost našeho informačního systému a schopnost předávat informace dále
  • Implementace našeho informačního systému přímo na organizacích
  • Školení zákazníků, telefonická podpora, technická e-mailová podpora
  • Komunikace s vývojovým týmem
  • Jednou měsíčně služební cesta do sídla společnosti (Hlučín, okr. Opava), k předání informací z terénu

Požadujeme:

  • Řidičské oprávnění skupiny B – aktivní řidič
  • Trestní bezúhonnost
  • Minimální vzdělání: SŠ s maturitou (sociální zaměření výhodou)
  • Komunikativnost a chuť jednat s lidmi
  • Aktivní, zodpovědný, důsledný přístup a hlavně ochotu a touhu učit se nové věci
  • Obecnou znalost práce na PC (Microsoft Office)
  • Zkušenosti v oblasti sociálních služeb výhodou

Nabízíme:

  • Být součástí pohodového a sehraného týmu
  • Odpovídající finanční ohodnocení s možností růstu a dalších benefitů
  • Služební automobil, notebook, mobilní telefon
  • Práci na plný úvazek na hlavní pracovní poměr
  • Flexibilní pracovní dobu a práci z domova
  • Získání přehledu v oblasti sociálních služeb

Nástup možný ihned.

Ztotožnil ses se všemi výše uvedenými informacemi? Pak hledáme právě tebe!

Zašli nám svůj životopis.

Michal Jačanin
777 759 140
info@chytraorganizace.cz